Nicolas Knudde versterkt team ML2Grow

ML2Grow blijft groeien, we zijn verheugd om machine learning expert Nicolas Knudde in ons team te mogen verwelkomen.
illustration

ML2Grow heeft machine learning expert Nicolas Knudde aangeworven. Een aanstormend toptalent die met zijn expertise onze klanten op hun wenken zal bedienen in het uitvoeren van de meest uitdagende projecten. Nicolas studeerde af met grote onderscheiding in de toegepaste natuurkunde. Daarna mocht hij prestigieuze stages lopen bij Amazon en JPMorgan Chase & CO. Na zijn eerste praktijkervaringen kwam hij terug naar zijn alma mater, de universiteit van Gent, waar hij in oktober zijn doctoraatsstudie in machine learning en statistische modellen zal verdedigen. Zijn bevindingen werden reeds gepubliceerd in verschillende internationale vakbladen.

Machine learning en artificiële intelligentie blijven momenteel nog te veel een topic voor high-tech bedrijven en de academische wereld. De echte uitdaging en grote meerwaarde ligt echter in het toepassen van ML in andere sectoren, inclusief het integreren van bestaande kennis. Het uitrollen van dergelijke systemen kan de efficientie van vele bedrijven ten goede komen. Dit is waar ML2Grow voor staat, met aandacht voor de specifieke visie van de klant. Ik kijk er naar uit om die uitdaging aan te gaan en mijn technische kennis om te zetten naar praktijk.

Nicolas Knudde

We zijn alvast verheugd dat een expert zoals Nicolas ons team wilt vervoegen. Dit vertrouwen illustreert dat ML2Grow een steeds belangrijker rol krijgt in het uitvoeren van complexe machine learning uitdagingen.